Film ma tą przewagę nad fotografią, że możemy uchwycić serię ułamków sekund, które na zdjęciach tworzą odrębne małe wielkie historie a tutaj… harmonijną jedność. Efekt finalny często zaskakuje ilością takich detali: uśmiechów, spojrzeń, gestów.

 

Zdjęcia to ułamki sekund utrwalone w formie odrębnych historii. Tutaj jedno zdjęcie może nieść całą opowieść, nieoczywistą, jakże emocjonalną i krótką zarazem.

I Will Always Love You

J|M

Night lovers

K | J

Diamonds Are Forever

M | S

Crazy Love

E | I

At last together

A | P

Film to magiczny zapis wspomnień, które zawodna pamięć może z czasem zacierać. Warto zdecydować się na reportaż ślubny w tej formie. Właśnie przez ulotność pamięci. Nic nie wspomoże pielęgnowania wspomnień tak, jak możliwość powrotu do nich, gdy tylko najdzie nas ochota.

Zdjęcia to namacalny, niepowtarzalny dowód na istnienie czegoś, co pielęgnujemy w swoich wspomnieniach. Każdy kadr może stać się bohaterem nowej opowieści, jeśli ubierzemy go w ramę lub karty albumu i zaprosimy do naszej codzienności. Historia opowiedziana na fotografiach to jedno, historia opowiadana nad fotografiami – to już zupełnie coś innego. Równie pięknego. Równie emocjonalnego.

KOLEKCJONERZY WSPOMNIEŃ

CZAS ROZPOCZĄĆ WSPÓLNĄ PRZYGODĘ